Indywidualne podejście do każdego klienta jak również do przewożonego ładunku, elastyczność oraz dostosowanie się do rynku.

 

 

Duża liczba samochodów oraz wyspecjalizowana kadra logistyczna. To właśnie dzięki nim Twój towar trafi szybko i bezpiecznie we wskazany miejsce.

 

 

 

Głównie specjalizujemy się w  międzynarodowym transporcie drogowym. Dysponujemy nową gamą samochodów marki DAF, MAN i SCANIA. Gwarantujemy szybki oraz bezpieczny przewóz na terenie Polski oraz Europy. Przy większych przewozach udzielamy korzystnych rabatów.

 

 

Zdajemy sobie sprawę z obecnej tendencji do minimalizowania kosztów działalności, dlatego też uwzględniamy ten czynnik przy ustalaniu kosztów transportu. Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę i dostosować ją do Waszych potrzeb, nie umniejszając przy tym jakości oferowanych usług.

 

 

Dysponujemy szerokim zapleczem transportowych w skład którego wchodzą w pełni wyposażone samochody marki  DAF, MAN i SCANIA . Wszystkie samochody, oraz ładunek są ubezpieczone.

 

 

Zapraszamy do współpracy!